Monique Kuipers-Hekhuis nieuwe lijsttrekker
Wakker Emmen gaat met een vertrouwd gezicht én een primeur de verkiezingen van 2026 in. Monique Kuipers- Hekhuis wordt de eerste vrouwelijke lijsttrekker van de partij. Zij volgt René van der Weide op, die jarenlang het gezicht van Wakker Emmen was en maar liefst tien jaar wethouder in de gemeente Emmen is geweest.
Monique is sinds 2022 raadslid voor Wakker Emmen. In die periode heeft zij laten zien wat ze belangrijk vindt: er zijn voor de inwoners van de gemeente Emmen. Met haar duidelijke en directe stijl, gecombineerd met oog voor samenwerking, weet ze het geluid van inwoners goed te laten horen in de raad.
Fractievoorzitter Leo Hoogenberg is blij met haar benoeming:
“Monique heeft de afgelopen jaren laten zien dat ze zich met hart en ziel inzet voor onze inwoners. Monique staat met beide benen in de Emmense samenleving. Ook weet zij prima haar mannetje te staan. Wij hebben er alle vertrouwen in dat zij als lijsttrekker onze partij sterk zal vertegenwoordigen.”
Ook voormalig lijsttrekker René van der Weide spreekt zijn steun uit:
“Ik heb jarenlang met veel plezier het lijsttrekkerschap vervuld, maar het is goed dat nu iemand anders het stokje overneemt. Voor Wakker Emmen is het gezond en belangrijk om een nieuw gezicht naar voren te schuiven. Ik ben ervan overtuigd dat Monique die rol uitstekend zal vervullen.”
Monique zelf kijkt ernaar uit om de campagne te leiden:
“Het is een eer om de eerste vrouwelijke lijsttrekker van Wakker Emmen te zijn. Ik wil samen met ons team zichtbaar zijn in de samenleving en laten zien waar wij voor staan: zeggen wat we doen en doen wat we zeggen. Wakker Emmen is er voor alle inwoners, praktisch, nuchter en no nonsens. Daar ga ik me vol energie voor inzetten.”
Met Monique Kuipers- Hekhuis als eerste vrouwelijke lijsttrekker kiest Wakker Emmen voor continuïteit, betrokkenheid en een duidelijke koers richting de gemeenteraadsverkiezingen van 2026.
Terug naar: Nieuws / Geen categorie