Main Menu
RSS politiek
nu.nl - Politiek
nu.nl Rich Site Summary
  • 'Commissie heel negatief over Dibi'
    HILVERSUM - De kritiek van de kandidatencommissie op Tofik Dibi is zo stevig, dat hij op basis daarvan eigenlijk nooit Tweede Kamerlid had kunnen worden.
  • 'Kunduz-coalitie was wel optie GroenLinks'
    ROTTERDAM - De mededeling van Mark Rutte dat GroenLinks tijdens de kabinetsformatie in 2010 niet bereid was te praten over samenwerking met VVD, CDA, D66 en ChristenUnie, is niet waar.
  • Sap en Dibi strijden toch allebei om lijsttrekkerschap
    DEN HAAG - Bij GroenLinks gaan fractievoorzitter Jolande Sap en haar fractiegenoot Tofik Dibi de strijd met elkaar aan om het lijsttrekkerschap van de partij bij de verkiezingen op 12 september.

“Onderzoek naar financieel geblunder gemeente Emmen ”

EMMEN – De fractie van Wakker Emmen wil een onafhankelijk onderzoek laten instellen naar aanleiding van de financiële blunders bij de gemeente Emmen. Onlangs werd bekend dat bij het opmaken van de jaarrekening fouten zijn gemaakt en het tekort 4,4 miljoen hoger uitvalt. Het tekort van 2010 komt naar verwachting uit op 5,5 miljoen euro. Voor Wakker Emmen is dit aanleiding om een onderzoek in te stellen. De partij zal hierover een motie indienen a.s. donderdag tijdens de raadsvergadering. Fractievoorzitter René van der Weide: ”Portefeuillehouder financiën wethouder Arends heeft aangegeven zich niet verantwoordelijk te voelen voor de financiële blunders, maar hij blijft te allen tijde politiek verantwoordelijk. De schuldvraag hoe dit heeft kunnen gebeuren, moet worden beantwoord door een onafhankelijke derde en niet door de gemeente zelf. Het gaat hier om miljoenen en dergelijke geblunder dient tot op de bodem worden uitgezocht. Wakker Emmen is voorstander van een extern onderzoek vanwege het principe dat de ‘slager niet zijn eigen vlees moet keuren’. Daarnaast vreest Wakker Emmen dat de betrokkenen die dit onderzoek moeten uitvoeren in een lastige positie worden gebracht en dat belangenverstrengeling zich kan voordoen.
 
Buienradar
Wie is online
We hebben 2 gasten online
Enquêtes
Mogen bomen zonder vergunning worden gekapt?
 
Wakker Emmen Tweets
WE nieuwsbrief
Nieuwsbrief


Ontvang HTML?